Carl Fredrik Reuterswärd, Non-Violence

Klubbat för:

100000 SEK

Schätzwert

60 000-80 000 SEK

Beschreibung

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
1934-2016
Non violence
Signerad och numrerad CFR, 15/150. Grönpatinerad brons, 19 x 27 cm (sockelns mått 3 x 9,5 x 30 cm).
Gjutarstämpel Mariani

4086

2017-12-14