Klubbat för:
100000 SEK
Schätzwert
60 000-80 000 SEK
Beschreibung
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
1934-2016
Non violence
Signerad och numrerad CFR, 15/150. Grönpatinerad brons, 19 x 27 cm (sockelns mått 3 x 9,5 x 30 cm).
Gjutarstämpel Mariani
4086
2017-12-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner