Bjarne Melgaard, Untitled

Bjarne Melgaard, Untitled
Bjarne Melgaard, Untitled
Bjarne Melgaard, Untitled
Bjarne Melgaard, Untitled

Klubbat för:

200000 SEK

Utropspris

200 000-250 000 SEK

BJARNE MELGAARD
Norge, född 1967
Untitled
Signerad och daterad på baksidan Bjarne Melgaard 2015. Akryl på duk, 180 x 180 cm.

PROVENIENS
Galerie Forsblom, Helsingfors

4104

2017-12-14