Barbro Östlihn, 17th William Street

Klubbat för:

95000 SEK

50 000-60 000 SEK

BARBRO ÖSTLIHN
1930-1995
17th William Street
Signerad och daterad Östlihn 1967. Olja på duk, 142 x 178 cm.

4110

2017-12-14