Anders Petersen, Djurgården 1974

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ANDERS PETERSEN
född 1944
Djurgården, Stockholm 1974
Signerad och daterad på baksidan Anders Petersen late print 1974/1984. Gelatinsilverfotografi, 30 x 40 cm.

4147

2017-12-14