Lars Lerin, Snöbrev

Lars Lerin, Snöbrev
Lars Lerin, Snöbrev
Lars Lerin, Snöbrev
Lars Lerin, Snöbrev
Lars Lerin, Snöbrev
Lars Lerin, Snöbrev
Lars Lerin, Snöbrev
Lars Lerin, Snöbrev

Klubbat för:

250000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Snöbrev
Signerad och daterad Lars Lerin 2002. Akvarell, 102 x 153 cm

127

2016-12-06