Ulf Wahlberg, Skrotbil

Ulf Wahlberg, Skrotbil
Ulf Wahlberg, Skrotbil
Ulf Wahlberg, Skrotbil
Ulf Wahlberg, Skrotbil
Ulf Wahlberg, Skrotbil
Ulf Wahlberg, Skrotbil
Ulf Wahlberg, Skrotbil
Ulf Wahlberg, Skrotbil

Klubbat för:

40000 SEK

40 000-50 000 SEK

ULF WAHLBERG
född 1938
Skrotbil
Signerad och daterad Ulf Wahlberg 70-71. Olja på duk, 100 x 79,5 cm.

252

2016-05-19