Ulf Trotzig, Gustav Mahlers promenad

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ULF TROTZIG
1925-2013
Gustav Mahlers promenad
Signerad på spännramen Ulf Trotzig. Olja på duk, 180 x 120 cm.

228

2016-05-19