Rolf Hanson, Eadem sed aliter

Rolf Hanson, Eadem sed aliter
Rolf Hanson, Eadem sed aliter
Rolf Hanson, Eadem sed aliter
Rolf Hanson, Eadem sed aliter
Rolf Hanson, Eadem sed aliter
Rolf Hanson, Eadem sed aliter

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

ROLF HANSON
född 1953
Eadem sed aliter
Signerad och daterad på baksidan Rolf Hanson 2008. Olja på pannå, 90 x 90 cm.

167

2016-05-19