Rita Lundqvist, Måne

Rita Lundqvist, Måne
Rita Lundqvist, Måne
Rita Lundqvist, Måne
Rita Lundqvist, Måne

Klubbat för:

110000 SEK

100 000-125 000 SEK

RITA LUNDQVIST
född 1953
Måne
Signerad och daterad på baksidan Rita Lundqvist 2006. Olja på masonit, 53 x 48 cm.

201

2016-05-19