Peter Frie, Landskap

Peter Frie, Landskap
Peter Frie, Landskap
Peter Frie, Landskap
Peter Frie, Landskap

Klubbat för:

170000 SEK

Schätzwert

175 000-200 000 SEK

Beschreibung

PETER FRIE
född 1947
Landskap
Signerad på baksidan Peter Frie. Olja på duk, 90 x180 cm.

216

2016-05-19