Klubbat för:
170000 SEK
Schätzwert
175 000-200 000 SEK
Beschreibung
PETER FRIE
född 1947
Landskap
Signerad på baksidan Peter Frie. Olja på duk, 90 x180 cm.
216
2016-05-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner