Patrik Andersson, Kate Moss 1992

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PATRIK ANDERSSON
född 1964
Kate Moss 1992
Signerad och numrerad på baksidan Patrik Andersson 3/10. Pigmentprint, 64x80 cm
Fotograferad för omslag av W Magazine.

207

2016-05-19