P G Thelander, Reklam för bracco blomkålskvarn

Klubbat för:

110000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

P G THELANDER
född 1936
Reklam för bracco blomkålskvarn
Signerad P G Thelander. Olja på duk, 105 x 132 cm.

UTSTÄLLD
P G Thelander, Lars Bohman Gallery, 2012

175

2016-05-19