Olof Inger, Sunset logic

Olof Inger, Sunset logic
Olof Inger, Sunset logic
Olof Inger, Sunset logic
Olof Inger, Sunset logic
Olof Inger, Sunset logic
Olof Inger, Sunset logic
Olof Inger, Sunset logic
Olof Inger, Sunset logic
Olof Inger, Sunset logic
Olof Inger, Sunset logic

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

OLOF INGER
född 1979
Sunset logic
Signerade och daterade Olof Inger 2012, 1/2 och 2/2. Aluminium, 39,5x51 cm.

210

2016-05-19