Ola Billgren, Rött stilleben med blomvas

Klubbat för:

45000 SEK

Schätzwert

45 000-50 000 SEK

Beschreibung

OLA BILLGREN
1940-2001
Rött stilleben med blomvas
Signerad och daterad Ola Billgren - 62. Olja på duk, 64,5 x 72,5 cm.

PROVENIENS
Galerie Leger, Malmö

250

2016-05-19