Klubbat för:
130000 SEK
100 000-125 000 SEK
MIKAEL JANSSON
född 1958
Amber Valetta, New York Studio 2000
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Mikael Jansson 2004, 1/1. C-print monterat på glas, ca 180 x 180 cm.
274
2016-05-19