Mikael Jansson, Amber Valetta New York Studio 2000

Klubbat för:

130000 SEK

100 000-125 000 SEK

MIKAEL JANSSON
född 1958
Amber Valetta, New York Studio 2000
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Mikael Jansson 2004, 1/1. C-print monterat på glas, ca 180 x 180 cm.

274

2016-05-19