Max Book, Småstad T5te

Max Book, Småstad T5te
Max Book, Småstad T5te
Max Book, Småstad T5te
Max Book, Småstad T5te
Max Book, Småstad T5te
Max Book, Småstad T5te

Klubbat för:

29000 SEK

25 000-30 000 SEK

MAX BOOK
född 1953
Småstad T5te
Signerad och daterad på baksidan Max Book 1989. Blandteknik och collage på duk, 100 x 116 cm.

248

2016-05-19