Klubbat för:
29000 SEK
25 000-30 000 SEK
MAX BOOK
född 1953
Småstad T5te
Signerad och daterad på baksidan Max Book 1989. Blandteknik och collage på duk, 100 x 116 cm.
248
2016-05-19