Max Book, Grenlon trekking

Max Book, Grenlon trekking
Max Book, Grenlon trekking
Max Book, Grenlon trekking
Max Book, Grenlon trekking

Klubbat för:

30000 SEK

25 000-30 000 SEK

MAX BOOK
född 1953
Grenlon trekking
Signerad och daterad på baksidan Max Book 2009. Olja på duk, 39 x 48 cm.
Ur serie Some & Lonesome
PROVENIENS
Galleri Christian Larsen, Stockholm

219

2016-05-19