Klubbat för:
30000 SEK
25 000-30 000 SEK
MAX BOOK
född 1953
Grenlon trekking
Signerad och daterad på baksidan Max Book 2009. Olja på duk, 39 x 48 cm.
Ur serie Some & Lonesome
PROVENIENS
Galleri Christian Larsen, Stockholm
219
2016-05-19