Max Book, Anaton
Klubbat för:
30000 SEK
Arviointi
35 000-40 000 SEK
Kuvaus
MAX BOOK
född 1953
Anaton
Signerad och daterad på baksidan Max Book 1987. Blandteknik på duk, 78 x 102 cm.
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Moderna, höst 2009, katalognr. 369
243
Päivämäärä:
2016-05-19