Max Book, Anaton

Max Book, Anaton
Max Book, Anaton
Max Book, Anaton
Max Book, Anaton
Max Book, Anaton
Max Book, Anaton

Klubbat för:

30000 SEK

Arviointi

35 000-40 000 SEK

Kuvaus

MAX BOOK
född 1953
Anaton
Signerad och daterad på baksidan Max Book 1987. Blandteknik på duk, 78 x 102 cm.
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Moderna, höst 2009, katalognr. 369

243

Päivämäärä:

2016-05-19