Klubbat för:
35000 SEK
40 000-50 000 SEK
LISA D. MANNER
född 1979
O Song
Signerad och daterad på baksidan Lisa D. Manner 2007. Olja på duk, 90 x 90 cm.
PROVENIENS
Galleri Magnus Åklundh, Malmö
146
2016-05-19