Klubbat för:
36000 SEK
35 000-40 000 SEK
LISA D MANNER
född 1979
Sidewise
Signerad och daterad på baksidan Lisa D Manner 2015. Olja på pannå, 40 x 30 cm.
PROVENIENS
Galleri Flach, Stockholm
122
2016-05-19