Lisa D Manner, Sidewise

Lisa D Manner, Sidewise
Lisa D Manner, Sidewise
Lisa D Manner, Sidewise
Lisa D Manner, Sidewise

Klubbat för:

36000 SEK

35 000-40 000 SEK

LISA D MANNER
född 1979
Sidewise
Signerad och daterad på baksidan Lisa D Manner 2015. Olja på pannå, 40 x 30 cm.
PROVENIENS
Galleri Flach, Stockholm

122

2016-05-19