Lena Cronqvist, Flickor

Lena Cronqvist, Flickor
Lena Cronqvist, Flickor
Lena Cronqvist, Flickor
Lena Cronqvist, Flickor
Lena Cronqvist, Flickor
Lena Cronqvist, Flickor

Klubbat för:

35000 SEK

40 000-50 000 SEK

LENA CRONQVIST
född 1938
Flickor
Signerad och daterad L Cronqvist 93. Olja på duk, 54 x 43 cm.

152

2016-05-19