Lena Cronqvist, Flicka i skål

Lena Cronqvist, Flicka i skål
Lena Cronqvist, Flicka i skål
Lena Cronqvist, Flicka i skål
Lena Cronqvist, Flicka i skål
Lena Cronqvist, Flicka i skål
Lena Cronqvist, Flicka i skål
Lena Cronqvist, Flicka i skål
Lena Cronqvist, Flicka i skål

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

LENA CRONQVIST
född 1938
Flicka i skål
Signerad, daterad och numrerad LC -99, 5/5. Brons, höjd 15 cm.
PROVENIENS
Galleri Arnstedt, Östra Karup

199

2016-05-19