Lars Lerin, Utan titel

Lars Lerin, Utan titel
Lars Lerin, Utan titel
Lars Lerin, Utan titel
Lars Lerin, Utan titel
Lars Lerin, Utan titel
Lars Lerin, Utan titel
Lars Lerin, Utan titel
Lars Lerin, Utan titel

Klubbat för:

180000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Utan titel
Signerad och daterad Lars Lerin 94. Akvarell på papper, 101 x 152 cm.

163

2016-05-19