Lars Lerin, Gråväder

Lars Lerin, Gråväder
Lars Lerin, Gråväder
Lars Lerin, Gråväder
Lars Lerin, Gråväder
Lars Lerin, Gråväder
Lars Lerin, Gråväder

Klubbat för:

75000 SEK

40 000-50 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Gråväder
Signerad och daterad Lars Lerin -84. Akvarell på papper, 55 x 74 cm.

PROVENIENS
Galleri Benicke Brinken, Stockholm, inköpt 1985

218

2016-05-19