Lars Lerin, Bilverkstad, Lofoten

Klubbat för:

85000 SEK

Schätzwert

60 000-80 000 SEK

Beschreibung

LARS LERIN
född 1954
Bilverkstad, Lofoten
Signerad och daterad Hopen 13 januari 1990, Lars Lerin. Akvarell på papper, 71 x 99 cm.

217

2016-05-19