Kristina Erlander, Superbruden och Döskallen

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

KRISTINA ABELLI ERLANDER
född 1952
Superbruden och Döskallen
Signerad och daterad Kristina Erlander 1980. Bemålat trä, höjd 51 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt av konstnären av nuvarande ägare

267

2016-05-19