Klubbat för:
35000 SEK
Schätzwert
25 000-30 000 SEK
Beschreibung
CHRISTO
född 1935
The Gates (Project for Central Park, New York)
Färgoffset med tygcollage, signerad och daterad Christo 2013 i blyerts.
S. 56 x 92 cm.
289
2016-05-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner