Helene Billgren, Miss Sunshine

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

HELENE BILLGREN
född 1952
Miss Sunshine
Signerad och daterad på baksidan Helene Billgren -09. Olja på pannå, 110 x 105 cm.

125

2016-05-19