Hans Gedda, Kungen

Hans Gedda, Kungen
Hans Gedda, Kungen

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

HANS GEDDA
född 1942
Kungen
Signerad Hans Gedda samt numrerad på baksidan 2/25. Gelatinsilverfotografi, framställt av fotografen själv i mörkrum, bildyta 40x40 cm

206

2016-05-19