Hans Gedda, Cornelis

Hans Gedda, Cornelis
Hans Gedda, Cornelis
Hans Gedda, Cornelis
Hans Gedda, Cornelis
Hans Gedda, Cornelis
Hans Gedda, Cornelis

Klubbat för:

33000 SEK

25 000-30 000 SEK

HANS GEDDA
född 1942
Cornelis
Signerad Hans Gedda och numrerad på baksidan 13/25. Gelatinsilverfotografi, 40 x 40 cm.

205

2016-05-19