Hans Gedda, Collage Cornelis

Hans Gedda, Collage Cornelis
Hans Gedda, Collage Cornelis

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HANS GEDDA
född 1942
Collage Cornelis
Signerad och numrerad Hans Gedda 8/25. Archival pigment print, 110x110 cm

204

2016-05-19