Hans Agne Jakobsson, takarmatur, 1 par, Markaryd

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmaturer, 1 par, Markaryd, stomme i mässing, varje armatur med 15 kupor i brunt glas, den ena etikettmärkt HANS AGNE JAKOBSSON AB MARKARYD MADE IN SWEDEN, höjd 90, diameter 75 cm, skador, slitage

54

2016-05-19