Hanna Tingsgård, Goodbye to Rose, goodbye

Klubbat för:

44000 SEK

30 000-35 000 SEK

HANNA TINGSGÅRD
född 1971
Goodbye to Rose, goodbye
Signerad och daterad på baksidan Hanna Tingsgård 2007. Akryl på pannå, 200 x 150 cm.

148

2016-05-19