Håkan Rehnberg, Utan titel

Håkan Rehnberg, Utan titel
Håkan Rehnberg, Utan titel
Håkan Rehnberg, Utan titel
Håkan Rehnberg, Utan titel

Klubbat för:

80000 SEK

80 000-100 000 SEK

HÅKAN REHNBERG
född 1953
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Håkan Rehnberg 1993. Olja på akrylglas, 150 x 125 cm

PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm

123

2016-05-19