Günter Umberg, Utan titel

Günter Umberg, Utan titel
Günter Umberg, Utan titel

Klubbat för:

35000 SEK

50 000-60 000 SEK

GÜNTER UMBERG
Tyskland, född 1942
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Günter Umberg 1984. Pigment på aluminium, 75 x 73 cm.
PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm

138

2016-05-19