Klubbat för:
35000 SEK
50 000-60 000 SEK
GÜNTER UMBERG
Tyskland, född 1942
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Günter Umberg 1984. Pigment på aluminium, 75 x 73 cm.
PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm
138
2016-05-19