Ernst Billgren, Räddande orre

Ernst Billgren, Räddande orre
Ernst Billgren, Räddande orre
Ernst Billgren, Räddande orre
Ernst Billgren, Räddande orre

Klubbat för:

36000 SEK

Schätzwert

50 000-60 000 SEK

Beschreibung

ERNST BILLGREN
född 1957
Räddande orre
Olja på pannå och fågel i mosaik med inmonterad ugnstermometer, totalhöjd 75 x 66 cm.
Utförd 1988
PROVENIENS
Inköpt av nuvarande ägare direkt av konstnären

266

2016-05-19