Klubbat för:
36000 SEK
Schätzwert
50 000-60 000 SEK
Beschreibung
ERNST BILLGREN
född 1957
Räddande orre
Olja på pannå och fågel i mosaik med inmonterad ugnstermometer, totalhöjd 75 x 66 cm.
Utförd 1988
PROVENIENS
Inköpt av nuvarande ägare direkt av konstnären
266
2016-05-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner