Klubbat för:
135000 SEK
150 000-200 000 SEK
ERNST BILLGREN
född 1957
Molnets broder
Monogramsignerad. Olja på pannå, 75 x 78 cm, med tillhörande mosaikram, totalt 89 x 92 cm.
166
2016-05-19