Ernst Billgren, Molnets broder

Klubbat för:

135000 SEK

150 000-200 000 SEK

ERNST BILLGREN
född 1957
Molnets broder
Monogramsignerad. Olja på pannå, 75 x 78 cm, med tillhörande mosaikram, totalt 89 x 92 cm.

166

2016-05-19