Ernst Billgren, Hemma hos

Ernst Billgren, Hemma hos
Ernst Billgren, Hemma hos
Ernst Billgren, Hemma hos
Ernst Billgren, Hemma hos
Ernst Billgren, Hemma hos
Ernst Billgren, Hemma hos

Klubbat för:

45000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

ERNST BILLGREN
född 1957
Hemma hos
Monogramsignerad EB och signerad och daterad på baksidan Ernst Billgren -90. Olja på pannå med tillhörande mosaikram, oktagonal 63 x 58 cm.

215

2016-05-19