Carl Michael von Hausswolff, Oscillogram

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

CARL MICHAEL VON HAUSSWOLFF
född 1956
Oscillogram #3, 1997
Signerad och numrerad på baksidan Carl Michael von Hausswolff 2/3. C-print, ca 143 x 143 cm.

134

2016-05-19