Bjarne Melgaard, Want you to hurt as much as I do

Klubbat för:

210000 SEK

Utropspris

200 000-250 000 SEK

BJARNE MELGAARD
Norge, född 1967
Want you to hurt as much as I do
Signerad och daterad på baksidan Melgaard 2001. Akryl på duk, 160 x 120 cm
PROVENIENS
Galleri Lars Bohman, Stockholm

293

2016-05-19