Klubbat för:
74000 SEK
100 000-125 000 SEK
ANETTE HARBOE FLENSBURG
född 1961
The house, the clothing, the girl nr. 1
Signerad och daterad på baksidan Anette Harboe Flensburg 2011. Olja på duk, 80 x 190 cm.
263
2016-05-19