Andres Serrano, Russia

Andres Serrano, Russia
Andres Serrano, Russia
Andres Serrano, Russia
Andres Serrano, Russia

Klubbat för:

42000 SEK

40 000-50 000 SEK

ANDRES SERRANO
USA, född 1950
ur Russia (Roman Rusinov, Formula One driver)
Signerad och numrerad på baksidan Andres Serrano 1/3. Cibachrome, 152 x 126 cm.
Upplaga 3 + 2 AP.
Signed and numbered verso. Cibachrome.

PROVENIENS
Paula Cooper Gallery, New York
Galleri Charlotte Lund, Stockholm

132

2016-05-19