Aldo Nason, takarmatur, Mazzega, Italien

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

ALDO NASON, takarmatur, Mazzega, Italien 1960-tal, 18 rör i vitt underfångsglas, höjd 67, totalhöjd 110 cm, smärre slitage, takkopp med bemålning

33

2016-05-19