Lena Cronqvist, Flicka

Lena Cronqvist, Flicka
Lena Cronqvist, Flicka
Lena Cronqvist, Flicka
Lena Cronqvist, Flicka
Lena Cronqvist, Flicka
Lena Cronqvist, Flicka
Lena Cronqvist, Flicka
Lena Cronqvist, Flicka

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LENA CRONQVIST
född 1938
Flicka
Signerad och numrerad L.C. A.P 2/2. Brons, höjd 19 cm.
PROVENIENS
Privat samling, USA

91

2015-11-10