Jan Håfström, Walker tar farväl

Klubbat för:

220000 SEK

Utropspris

250 000-300 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM
född 1937
Walker tar farväl
Signerad och daterad på baksidan Jan Håfström 2013. Olja på pannå i två delar, pratbubblan ca 121x140 cm samt figuren ca 135x112 cm.
(2)
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

191

2015-11-10