Helena Blomqvist, Woman with Laundry

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

HELENA BLOMQVIST
född 1975
Woman with Laundry
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Helena Blomqvist 2006, 4/5. Lambdaprint monterat på akrylglas, 75 x 100 cm.
Upplaga 5 + 2 AP.
PROVENIENS
Dep-art-ment, Stockholm

142

2015-11-10