Gunnar Smoliansky, Södermannagatan, 1959

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

GUNNAR SMOLIANSKY
född 1933
Södermannagatan, 1959
Signerad och daterad på baksidan Gunnar Smoliansky 1959. Gelatinsilverfotografi, 37 x 23,5 cm.
Vintage.
PROVENIENS
Inköpt direkt från fotografen av nuvarande ägare

94

2015-11-10