Ernst Billgren, Stad vid vatten

Klubbat för:

310000 SEK

Utropspris

200 000-250 000 SEK

ERNST BILLGREN
född 1957
Stad vid vatten
Monogramsignerad. Olja på pannå med mosaikram, 106 x 76 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

169

2015-11-10