Ernst Billgren, Skogsgläntan

Ernst Billgren, Skogsgläntan
Ernst Billgren, Skogsgläntan

Klubbat för:

160000 SEK

125 000-150 000 SEK

ERNST BILLGREN
född 1957
Skogsgläntan
Monogramsignerad. Olja och mosaik på pannå, med tillhörande mosaikram, totalt 106 x 136 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

81

2015-11-10