Dan Wolgers, Här slutar allmän väg

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

DAN WOLGERS
född 1955
Här slutar allmän väg
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Dan Wolgers 1995, 44/75. Cibachrome, 28,5 x 49 cm.
PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm

187

2015-11-10